Paromyjka.pl - o nas

Paromyjka powstała w 2015 roku w odpowiedzi na potrzeby rynku motoryzacyjnego, firm i gospodarstw domowych, oferując swoim klientom najwyższą jakość nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w dynamicznie rozwijającej się branży mobilnych myjni parowych. Metodę tę cechuje niskie zużycie wody, minimalne wykorzystanie detergentów, brak ścieków oraz pełna niezależność jednostki mobilnej.

Paromyjka to kompleksowe mycie i czyszczenie wszystkich rodzajów pojazdów i powierzchni użytkowych z dojazdem do klienta - niezależnie od pogody możemy świadczyć usługi w naszej siedzibie przy ul. Koszalińskiej 60 w Szczecinku. Działamy specjalnie z myślą o klientach, którzy cenią sobie czas oraz perfekcyjny wygląd swojego samochodu.

Świadczymy również usługi typu "door to door" - auto jest odbierane przez pracownika myjni, a po wykonaniu usługi i wysuszeniu odstawiane we wcześniej ustalone miejsce.

Kosmetyka samochodowa prowadzona jest z najwyższą starannością, ze szczególnym zwróceniem uwagi na najdrobniejsze detale, przy użyciu wyselekcjonowanych przyrządów i kosmetyków dobranych zgodnie z wymogami sztuki. Auto kosmetyka jest czymś znacznie więcej niż myciem i sprzątaniem pojazdu. To dokładnie przemyślany i precyzyjnie zaplanowany proces. Celem każdej z tych usług jest perfekcyjne oczyszczenie wszystkich elementów nadwozia wraz z wnętrzem auta. Firmę tworzą pracownicy, dlatego pragniemy stworzyć zespół wykwalifikowanych, wspaniałych fachowców, od których spodzirwamy się dużego zaangażowania w powierzone im zadania.

Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół sprawi, że każda podróż Twoim samochodem będzie CZYSTĄ przyjemnością!

Jeśli zatem szukasz firmy, która starannie wykona usługi, takie jak pranie tapicerki, czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej, woskowanie albo polerowanie lakieru, to jesteśmy pewni, że w 120% spełnimy Twoje oczekiwania!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dokładnie, szybko, solidnie

Zamawiam mycie online